АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ «ЧУДНОВСКИЙ И ПАРТНЁРЫ»

ЧУДНОВСКИЙ МИХАИЛ ЗАХАРОВИЧ

У 1974 році вступив на вечірнє відділення Одеського державного університету ім.. Мечникова, на юридичний факультет за спеціальністю правознавство, який закінчив у 1980 році.

У червні 1981 року був прийнятий  адвокатом до  Одеської обласної колегії адвокатів, працював адвокатом у юридичній консультації Комінтернівського району Одеської області.

У 1984 році на відмінно закінчив курси підвищення кваліфікації робітників юстиції УССР у м. Харкові за циклом – адвокатів.

З листопада 1993 року, у зв’язку з реорганізацією продовжував працювати адвокатом у Адвокатському об’єднанні « Друга юридична консультація Жовтневого району м. Одеси», одночасно залишаючись членом Одеської обласної колегії адвокатів.

Являється членом Cпілки адвокатів України з червня 2001 року.

У жовтні 2003 року, у зв’язку з перереєстрацією, змінилась назва адвокатського об’єднання, яке називається зараз «Юридичний захист».

З 2009 року був обраний та працював завідувачем адвокатського об’єднання «Юридичний захист».

1 вересня 2012 року заснував адвокатське об’єднання «Адвокатська компанія Чудновський та партнери» і був обраний Президентом.

На теперішній час являється членом Президії Одеської обласної колегії адвокатів, членом Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області.

Нагороджений Почесною грамотою Одеської Обласної Ради, почесною грамотою Голови кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області за активну участь у роботі кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області,вагомий внесок у зміцненні законності,багаторічну плідну діяльність із захисту законних прав та інтересів громадян і юридичних осіб,високий професіоналізм та з нагоди 65-річчя.

19.12.2015 р. за добросовісну сумлінну працю, високі досягнення в професіональній діяльності, значний особистий внесок в розвиток Адвокатури  міста Одеси та з нагоди святкування дня Адвокатури України, нагороджений почесною відзнакою Одеської міськради "Подяка".

Неодноразово обирався делегатом від адвокатів Одеси на з’їзди адвокатів України, являється членом Національної асоціації адвокатів України.